Cześć! Jestem Marta.

Pomagam kobietom wyjść z impasu w prowadzeniu firmy.

Jeśli prowadzisz swoją działalność i masz wrażenie, że utknęłaś na drodze do jej pełnego rozwoju, dobrze trafiłaś.

Podróż Bohaterki powstała dla kobiet, które mówią:

v

Nie wiem, co dalej z moją firmą

v

Czuję się, jakbym ciągle kręciła się w kółko

v

Wkładam w firmę dużo czasu i energii, ale nie widzę efektów

v

Brakuje mi planu działań

v

Chcę działać, ale nie działam

v

Nie wiem, jak to wszystko ogarnąć

Wiem, jak to jest dojść do rozwidlenia szlaków.

Przy jednym świeci zielony neon – „Idź dalej”, przy drugim czerwony „Zawróć”. Ja też nie wiedziałam, co wybrać.

Obecnie mam poczucie, że jestem we właściwym miejscu i czasie.

Zajęło mi to dwa lata.

A było to tak…

Usłyszenie wezwania

Był 20 września 2014 roku, ulica Jana Pawła w Warszawie.

Szłam na Dworzec Centralny, z nieba lał deszcz, a w mojej duszy wybuchały kolorowe fajerwerki. Właśnie otrzymałam certyfikat coacha. Unosiłam się nad ziemią. Zdecydowałam – tak, idę za tym, co mnie woła. Pojawiła się myśl, żeby założyć własną firmę, ale zaraz za nią druga – „Nie jesteś wystarczająco dobra”.

W październiku 2014 roku wróciłam na etat po urlopie wychowawczym. Zostałam przydzielona do zadań, od których zaczynałam pracę osiem lat wcześniej. Kolorowe fajerwerki zgasły.

Przyjęcie wezwania

Wykonywałam swoje obowiązki przez 8 godzin 5 dni w tygodniu. Czułam, że marnuję czas. Nie chciałam tam być, ale też bałam się odejść. Na szali leżała stabilizacja, ale w pakiecie z nudą. Po drugiej stronie rozwój i satysfakcja, ale w pakiecie z ogromnym ryzykiem.

Myśl, aby zająć się coachingiem dotykała mojego ramienia delikatnie jak motyl, aby za chwilę odlecieć. Pewnego dnia dotknęła serca i już pozostała.

Przekroczenie progu

W grudniu 2014 roku złożyłam wypowiedzenie, a w styczniu zarejestrowałam działalność. Znów unosiłam się nad ziemią.

Spotkanie z mentorem

Było ich wielu. Jedni od coachingu, inni od marketingu. Przyszli pierwsi klienci. Zostawili wspaniałe recenzje. Znalazłam swoją drogę.

Obudzenie demonów

A potem przyszły demony. Obudziły się wraz z ciągłymi chorobami mojego dziecka.

Pierwszy przyszedł Lęk, druga Niepewność. Następne były Perfekcjonizm, Brak Czasu i Brak celu. Niezauważalnie dołączały kolejne. Królował Brak Pewności Siebie.

Zabrały mają energię i chęć działania. Pojawił się chaos. Robiłam krok do przodu i dwa do tyłu. Gdy córka chodziła do przedszkola, nadrabiałam zaległości, ale wraz z kolejną chorobą ktoś gasił mi światło i szłam po omacku. Zawiesiłam działalność.

Poszukiwanie zasobów

Brakowało mi poczucia, że zrobiłam wszystko, co mogłam, aby rozwinąć działalność.

Zrobiłam krok wstecz. Usiadłam z kartką papieru, pachnącą kawą. A później z kolejną. Przez kilka dni robiłam ćwiczenia pokazujące mi kim jestem, gdzie idę, z kim chcę pracować i nad czym. Sięgnęłam do źródeł wiedzy o samej sobie. Przyglądałam się po kolei każdemu z demonów i stawiałam mu czoło. Już wiedziałam, co tak naprawdę nie pozwalało mi iść dalej. Przepracowałam to i poczułam ulgę.

Wypełnienie zadania

Zrobiłam nową mapę. Przepakowałam plecak. Jestem gotowa do dalszej drogi. Tutaj przeczytaj, co konkretnie zrobiłam.

Nadal odczuwam lęk. Ale wiem, że to tylko lęk.

Wewnętrzny krytyk wciąż siedzi na moim ramieniu. Ale wiem, że to tylko głos.

Moje dziecko nadal choruje. Ale wiem, jak zaplanować pracę.

Czy to wszystko było łatwe? Nie. Bardzo trudne. Czy było warto tak przeżyć dwa ostatnie lata? Tak. To podwoiło rozpiętość moich skrzydeł.

Dzielenie się z innymi

Wiele kobiet utknęło w rozwoju swojej firmy tak, jak ja. Ich demony to perfekcjonizm, lęk, opór przed działaniem, sprzeczne emocje czy ciągłe wątpliwości.

Dla nich powstała Podróż Bohaterki. Dzielę się tym, przez co sama przeszłam. Wspieram tym, co pozwoliło mi pójść dalej. Mówię, że to normalny etap, który trzeba przejść. I że dadzą radę to zrobić.

Utknęłaś ze swoją firmą i nie wiesz, co dalej?

Pobierz test, który podpowie Ci, czego
potrzebujesz, aby ruszyć z miejsca.

Wspieram Cię

caching łódź

Sesje coachingowe w Łodzi i przez Skype

Referencje

Sesje coachingowe, które odbyłam z Martą, były dla mnie bardzo ciekawym i rozwijającym doświadczeniem.  Sprawiły, że na wiele sytuacji spojrzałam z innej perspektywy, jestem bardziej świadoma różnych możliwości, lepiej rozumiem swoje potrzeby (…)

Marta jest rzeczową i konkretną osobą oraz profesjonalnym coachem. Spotkania z nią pozwalają na szybkie zrozumienie istoty swoich problemów i barier wewnętrznych. Już po pierwszych spotkaniach zmienia się postrzeganie swojej sytuacji (…)

Te spotkania były dla mnie dużą inspiracją: upewniły mnie w chęci do założenia własnego biznesu. Na początku wahałam się, który z pomysłów na firmę wybrać. Jednak zajęcia z Martą uświadomiły mi moje cele bardzo precyzyjnie. Wybór rodzaju działalności (…)

Subscribe to our newsletter

email marketing powered by FreshMail