Stoisz na roztaju dróg w swoim biznesie?

Masz wrażenie, że kręcisz się w kółko?

Nie wiesz, czy dalej inwestować pieniądze i czas w rozwój firmy czy wrócić na etat?

 A jeśli tak, to jaki?

Pamiętasz schemat Podróży Bohaterki?

Mam coś dla Ciebie

Wiem, że jesteś w najtrudniejszym momencie podróży.

Przeprowadzę Cię przez niego. Nie chcę, abyś przedwcześnie rezygnowała.

Będę Cię wspierać najlepiej, jak umiem. Obiecuję.

Moim zadaniem jest pomóc Ci wyjść z impasu. Byłam w tym samym miejscu, więc doskonale Cię rozumiem. Podzielę się z Tobą tym, co mi pomogło.

Zrobisz nową mapę, poznasz ukryte dotąd drogi.

Dzięki pracy ze mną:


R

podejmiesz decyzję, czy dalej rozwijać firmę

R

wyznaczysz jasny kierunek i konkretne kroki

R

uwierzysz, że jesteś Bohaterką

R

nauczysz się stawiać czoło demonom

R

odważysz się działać

R

odzyskasz kontrolę nad firmą i zyciem

R

zmiejszysz stres zwiazany z pracą

R

dostaniesz narzędzia coachingowe do samodzielnej pracy

Pomogę Ci podjąć decyzję. Dam moje doświadczenie bycia na rozdrożu oraz sprawdzone ćwiczenia coachingowe.

Zaczniemy od wstępnej, gratisowej konsultacji. Trwa 45 minut. Odbywa się w Łodzi lub przez Skype’a.

Jej cel to wzajemne poznanie się oraz decyzja, czy chcemy razem pracować. Opowiesz mi o swojej dotychczasowej podróży i miejscu, do którego doszłaś. Powiesz, jakie napotkałaś trudności i jak do tej pory sobie z nimi radziłaś. Ja ocenię, czy mogę Ci pomóc. Jeśli tak i będziesz chciała ze mną pracować, zaczniemy regularne spotkania.

Cykl to 6 – 12 sesji, po trzy w miesiącu. Zależy to od Twoich potrzeb i celu.

Na początku określisz, co ma być efektem naszej współpracy. Pomogę Ci to zrobić jasno i mierzalnie. Sprawdzimy, co już masz, aby osiągnąć cel, a co jeszcze potrzebujesz dopakować do plecaka. Niektóre rzeczy wyjmiesz, aby szło Ci się lżej.

Ty ustalasz, nad czym chcesz pracować. Najczęstsze demony to:

O

lęk przed działaniem

O

brak dobrze określonego celu

O

brak wiary w siebie

O

odwlekanie działania

O

ciągły stres

O

perfekcjonizm

O

brak czasu

O

brak równowagi rodzina-praca

Razem opracujemy plan, jak stawić im czoło. Wprowadzisz go w życie krok po kroku, w Twoim tempie. Tutaj dużo będzie zależało od Ciebie – ja dam Ci narzędzia, ale to Ty wprowadzisz je w życie.

Proces ma uporządkowaną strukturę.

Przed każdym spotkaniem dostajesz mailem pytania, które pomogą Ci podsumować to, co się wydarzyło miedzy sesjami. Na początku spotkania krótko to omawiamy. Następnie przechodzimy do tematu, któremu chcesz poświęcić sesję. Pracujemy nad nim, a na koniec sugeruję Ci wykonanie zadania związanego z danym tematem. Masz na to czas do kolejnej sesji. Sama decydujesz, czy chcesz to zrobić czy nie. Po spotkaniu dostajesz maila z pytaniami, które porządkują to, co wydarzyło się na spotkaniu.

Schemat współpracy

gratisowa konsultacja

 

 

długość procesu: 2 - 4 miesiące

Spotkania osobiste w Łodzi lub przez Skype'a


}

Długośc sesji 75 minut

Przeczytaj referencje

Sesje coachingowe, które odbyłam z Martą, były dla mnie bardzo ciekawym i rozwijającym doświadczeniem.  Sprawiły, że na wiele sytuacji spojrzałam z innej perspektywy, jestem bardziej świadoma różnych możliwości, lepiej rozumiem swoje potrzeby i motywacje.

Cały proces coachingowy był bardzo profesjonalnie przeprowadzony. Marta potrafiła stworzyć atmosferę zaufania, która sprzyjała otwartej rozmowie, a bardzo trafne pytania, które zadawała, zmuszały mnie do dogłębnego zastanowienia się nad moimi przekonaniami i emocjami. Dzięki temu naprawdę mogłam zrozumieć, co jest dla mnie ważne. W czasie sesji wykorzystywała różnorodne techniki, które były dobrze dobrane do poruszanych zagadnień i pomagały w „przepracowaniu” omawianych tematów. Pomocne w pracy były też ankiety do wypełnienia przed i po sesjach.

Coaching z Martą był fajnym i owocnym doświadczeniem. Zdecydowanie polecam

Marta jest rzeczową i konkretną osobą oraz profesjonalnym coachem. Spotkania z nią pozwalają na szybkie zrozumienie istoty swoich problemów i barier wewnętrznych. Już po pierwszych spotkaniach zmienia się postrzeganie swojej sytuacji i pojawiają się nowe koncepcje własnego rozwoju.

Podczas kilku spotkań udało mi się odpowiedzieć na nurtujące mnie pytanie, czy powinienem założyć własną firmę czy pracować etatowo. Bardzo szybko zrozumiałem na jakim etapie kariery jestem, co chciałbym osiągnąć i co mogę zrobić, żeby maksymalizować prawdopodobieństwo sukcesu. Polecam współpracę z Martą.

Te spotkania były dla mnie dużą inspiracją: upewniły mnie w chęci do założenia własnego biznesu. Na początku wahałam się, który z pomysłów na firmę wybrać. Jednak zajęcia z Martą uświadomiły mi moje cele bardzo precyzyjnie. Wybór rodzaju działalności jak na razie okazał się słuszny.

Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy.

Zyskałam też większą świadomość siebie. To mnie bardziej motywuje do dalszego działania.

Marta dała się poznać jako osoba ciepła, godna zaufania, a jednocześnie szalenie profesjonalna – skupiona na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Zdecydowanie polecam

Mam na imię Ania, mam 26 lat, jestem aktywna i lubię próbować nowych rzeczy. Taką rzeczą był dla mnie coaching. Z chęcią wzięłam więc udział w cyklu spotkań z Martą. Każde spotkanie było przeżyciem i wnosiło do mojego życia wiele dobrych nawyków. Cele, nad którymi pracowałyśmy zostały osiągnięte i odpowiednio utrwalone.

Bardzo mi się podobało pierwsze spotkanie. Miało na celu wzajemne poznanie się.
Poczułam, że Marta jest osobą przed którą mogę się otworzyć. Wzbudziła u mnie zaufanie, gdyż jest ciepłą, inteligentną i opanowaną kobietą. Wielokrotnie podkreślała, że wszystko co się dzieje na spotkaniach jest poufne i zostaje między nami.
Widać, że uważnie słucha Klienta i jest na nim całkowicie skoncentrowana. Tego nie da się udawać!
Ważne jest też to, że nie ocenia i nie daje gotowej recepty na sukces.
Uwielbiałam pytania zadawane przez Martę. Pytania proste i konkretne, które wymagały równie prostej i konkretnej odpowiedzi.
To było dla mnie niesamowite odkrycie, które wykorzystuję w niemal każdej dziedzinie swojego życia.
Skupiam się nad prostotą zadawanych pytań, a odpowiedzi na nie są najlepszą wskazówką.
Nauczyłam tego swoich najbliższych i żyje nam się łatwiej:)
Marta stosuje różne techniki coachingowe, w zależności od sprecyzowanego celu. Mnie najbardziej do gustu przypadły klocki i kotwice.

Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z efektów naszej pracy i polecam z całego serca Martę jako coacha!
Można pisać wiele opinii, recenzji… Ale uważam, że jeśli już jesteś na tej stronie- spróbuj! Przekonaj się czym jest coaching.
A Twoją przewodniczką niech będzie Marta! Gorąco polecam

Umów się na wstępną konsultację

Tak, poproszę

Subscribe to our newsletter

email marketing powered by FreshMail