Wiem, że jesteś w najtrudniejszym momencie podróży.

A gdzie będziesz za rok, jeśli nic się nie zmieni?

Ty decydujesz, gdzie jesteś i w którą stronę pójdziesz.

Jeśli nie wiesz, pomogę Ci się dowiedzieć.

Byłam w tym samym miejscu, więc doskonale Cię rozumiem.

Pomagając kobietom wyjść z impasu, zauważyłam pewien schemat.

Zobacz obok, czego najbardziej potrzebują, aby pójść dalej.

Tak to rozumiem:

Odwaga do pokazania światu mojej pracy, ale także do podejmowania dalszych kroków. Działanie pomimo lęku.

Wiara w to, że jestem wystarczająco dobra i mam w sobie wszystko, czego potrzebuję. Oparcie w sobie.

Samoświadomość, czyli lepsze poznanie samej siebie. Znajomość moich wartości, potrzeb, ograniczeń oraz tego, co mnie wspiera. Znajomość siebie.

Dbanie o siebie, czyli opiekowanie się moim ciałem, zadbanie o sen i odpoczynek. Uważność na energię.

Wytrwałość do podążania ścieżką, którą wybrałam. Nie poddawanie się przeszkodom i dążenie do celu, krok po kroku. Konsekwencja.

Dzięki pracy ze mną:

R

Podejmiesz decyzję, czy dalej rozwijać firmę

R

Odważysz się działać

R

Uwierzysz, że jesteś wystarczająco dobra

R

Dowiesz się więcej o samej sobie

R

Określisz, co tak naprawdę Cię blokuje

R

Zobaczysz, jak dużo wspiera Cię już teraz

R

Nadasz kierunek swojej firmie

R

Przestaniesz odkładać, a zaczniesz działać

W tym pomagam:

P

Lęk przed działaniem

P

Brak dobrze określonego celu

P

Odwlekanie działania

P

Brak wiary w siebie

P

Perfekcjonizm

P

Brak wytrwałości

P

Brak modelu biznesowego

P

Brak samodyscypliny

Przeczytaj referencje

Praca z Marta to połączenie przyjemności ze skutecznym działaniem. Każda sesja wnosiła wiele nowego  zarówno w kwestii przekonań jak i samej pracy. Usprawniania pewnych procesów. Czasem banalnie proste rozwiązania, ale sama na nie wcześniej nie wpadłam. Marta to niezwykła osoba, ma w sobie ogromne pokłady cierpliwości, empatii i mądrości. Wszystkie sesje były bardzo przemyślane. Nie było tam niczego przypadkowego choć miejsce na żarty i uśmiech zawsze się znalazło.  Każda sesja kończyła się konkretnym wynikiem dającym poczucie dobrze wykonanej pracy. Bardzo cenny czas. Polecam pracę z Martą z całego serca!

Iwona Kucharska

www.iwonakucharska.pl

Na pierwsze spotkanie z Martą umówiłam się z ciekawości. Zastój w firmie mnie nie dotyczy, pomyślałam. Przecież ja dopiero zaczynam rozkręcać własny biznes. Bardzo się myliłam. Po pierwszej rozmowie uświadomiłam sobie jak mało wiem o sobie i o tym jak chcę prowadzić moją firmę. Nie znałam odpowiedzi na fundamentalne pytania dotyczące mnie samej. Złapałam się za głowę i poprosiłam Martę o pomoc. I tak rozpoczęłyśmy proces coachingowy. Spotkanie za spotkaniem rosły mi skrzydła. Marta łagodnie prowadziła mnie przez etapy poznawania samej siebie. Odkrywałam własne przekonania dotyczące prowadzenia biznesu, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Przełamywałam blokady, które hamowały moje działania biznesowe i osobiste. Po każdej rozmowie czułam się jak odkrywca, który wyrusza na podbój nowych, nieznanych lądów. Marta wspierała mnie i prowadziła nieznanymi szlakami. Była jak kompas, który wskazuje właściwy kierunek. Razem przepływałyśmy oceany obaw i wątpliwości i odkrywałyśmy fantastyczne krainy mojego własnego ja. Dzięki wspólnej podróży nabrałam wiatru w żagle i zbudowałam solidne fundamenty prowadzenia własnej działalności.
Efekt rozmów z Martą przerósł moje oczekiwania. Dlatego gorąco polecam Podróż Bohaterki.

Kinga Dybek

Galloop

Sesje coachingowe, które odbyłam z Martą, były dla mnie bardzo ciekawym i rozwijającym doświadczeniem.  Sprawiły, że na wiele sytuacji spojrzałam z innej perspektywy, jestem bardziej świadoma różnych możliwości, lepiej rozumiem swoje potrzeby i motywacje.

Marta potrafiła stworzyć atmosferę zaufania, która sprzyjała otwartej rozmowie, a bardzo trafne pytania, które zadawała, zmuszały mnie do dogłębnego zastanowienia się nad moimi przekonaniami i emocjami. Dzięki temu naprawdę mogłam zrozumieć, co jest dla mnie ważne. W czasie sesji wykorzystywała różnorodne techniki, które były dobrze dobrane do poruszanych zagadnień i pomagały w ?przepracowaniu? omawianych tematów. Pomocne w pracy były też ankiety do wypełnienia przed i po sesjach.

Coaching z Martą był fajnym i owocnym doświadczeniem. Zdecydowanie polecam.

Podczas kilku spotkań udało mi się odpowiedzieć na nurtujące mnie pytanie, czy powinienem założyć własną firmę czy pracować etatowo. Bardzo szybko zrozumiałem na jakim etapie kariery jestem, co chciałbym osiągnąć i co mogę zrobić, żeby maksymalizować prawdopodobieństwo sukcesu.

Marta jest rzeczową i konkretną osobą oraz profesjonalnym coachem. Spotkania z nią pozwalają na szybkie zrozumienie istoty swoich problemów i barier wewnętrznych. Już po pierwszych spotkaniach zmienia się postrzeganie swojej sytuacji i pojawiają się nowe koncepcje własnego rozwoju.

Polecam współpracę z Martą.

Te spotkania były dla mnie dużą inspiracją: upewniły mnie w chęci do założenia własnego biznesu. Na początku wahałam się, który z pomysłów na firmę wybrać. Jednak zajęcia z Martą uświadomiły mi moje cele bardzo precyzyjnie. Wybór rodzaju działalności jak na razie okazał się słuszny.

Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy.

Zyskałam też większą świadomość siebie. To mnie bardziej motywuje do dalszego działania.

Marta dała się poznać jako osoba ciepła, godna zaufania, a jednocześnie szalenie profesjonalna ? skupiona na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Zdecydowanie polecam.

Z chęcią wzięłam udział w cyklu spotkań z Martą. Każde spotkanie było przeżyciem i wnosiło do mojego życia wiele dobrych nawyków. Cele, nad którymi pracowałyśmy zostały osiągnięte i odpowiednio utrwalone.
Poczułam, że Marta jest osobą przed którą mogę się otworzyć. Wzbudziła u mnie zaufanie, gdyż jest ciepłą, inteligentną i opanowaną kobietą.
Widać, że uważnie słucha Klienta i jest na nim całkowicie skoncentrowana. Tego nie da się udawać!
Ważne jest też to, że nie ocenia i nie daje gotowej recepty na sukces.
Uwielbiałam pytania zadawane przez Martę. Pytania proste i konkretne, które wymagały równie prostej i konkretnej odpowiedzi.
To było dla mnie niesamowite odkrycie, które wykorzystuję w niemal każdej dziedzinie swojego życia.
Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z efektów naszej pracy i polecam z całego serca Martę jako coacha!
Można pisać wiele opinii, recenzji… Ale uważam, że jeśli już jesteś na tej stronie- spróbuj! Przekonaj się czym jest coaching.
A Twoją przewodniczką niech będzie Marta! Gorąco polecam.

Tak wygląda współpraca:

Pierwsze spotkanie to Przegląd Plecaka. Jego cel to rozpisanie, z czym wyruszyłaś w Podróż „własna firma”. Przyjrzymy się temu, co najbardziej Cię wspiera, a co ogranicza w prowadzeniu firmy. Określimy Twoje lęki, obawy i przeszkody. To podstawa, bo jeśli uczciwie się temu nie przyjrzysz, nie ruszysz z miejsca. Będą Cię ciągle blokować te same rzeczy.

Tutaj możesz dokładnie przeczytać, co się dzieje na tym spotkaniu.

Ważne, abyśmy po tej rozmowie  miały poczucie, że chcemy razem pracować. Jeśli zdecydujesz, że ma ten moment nie potrzebujesz więcej wsparcia lub ja zobaczę, że nie mogę Ci pomóc, wyniesiesz dla siebie konkretną mapę tego, nad czym możesz pracować samodzielnie lub z pomocą innego specjalisty.

Jeśli zdecydujemy się na dalszą współpracę, jej kanwą będzie to, co rozpracowałaś podczas Przeglądu Plecaka.

Zdecydujesz, nad czym chcesz pracować w pierwszej kolejności.

Jeśli będziesz miała z tym problem, zaproponuję Ci sprawdzony proces „Ruszam z miejsca z biznesem”.

Powstał z mojego doświadczenia pracy z kobietami w impasie. Kobiety, które przeszły go krok po kroku, w takiej kolejności, jak proponuję, osiągnęły największe efekty.

1. Określisz, jak byś chciała, aby było. Zaproszę Cię do nakreślenia wizji Twojej firmy i życia.

2. Określisz wartości, na których chcesz budować biznes i życie.

3. Przepracujemy to, co najbardziej Cię trzyma w miejscu. Podstawą będzie pierwsze spotkanie. Najczęściej są to tematy, które wymieniłam wyżej.

4. Określimy jasne i mierzalne cele dla Twojej firmy.

5. Zaplanujemy konkretne kroki milowe.

6. Podejmiesz działania. Różnica między tymi, którzy idą do przodu, a tymi, którzy stoją w miejscu, tkwi w działaniu i wykonaniu planu.

Moją rolą we wspólnej Podróży jest bycie przy Tobie i poprowadzenie Cię za rękę przez proces.

Dam Ci wsparcie emocjonalne i poczucie, że nie jesteś sama. Powiem Ci uczciwie, co widzę. Pokażę, jak w przyszłości radzić sobie z czarną dziurą.

Twoim zadaniem jest działanie. Nie ma innej drogi. W czasie naszej współpracy przejmiesz odpowiedzialność. Jeśli teraz Cię to przeraża, nie martw się, przygotuję Cię do tego.

Oto schemat współpracy:

w

Pracujemy online lub w Łodzi

U

Przegląd Plecaka

Cykl 9 -12 spotkań

}

Czas spotkania: 90 minut

3 spotkania w miesiącu

Umów się na Przegląd Plecaka